Ми рады приветствовать Вас на нашем сайте!

21.02.2020
За давньою традицією, КЗО "СЗШ № 91" ДМР допомагає не тільки воїнам ООС, відсилаючи щороку гуманітарне спорядження в 93 окрему механізовану бригаду "Холодний Яр", але і переселенцям зі Сходу України.
21.02.2020
21 лютого 2020 року шкільна команда читців сучасної та класичної української поезії у складі Зіннер Анни (10А), Овчаренко Дарини (7Б) та Алізарова Романа (3А) відвідала районний відбірковий тур конкурсу "О, слово рідне, хто без тебе я".
20.02.2020
Сьогодні шкільна громада КЗО "СЗШ № 91" ДМР вшановувала подвиг Героїв Небесної Сотні, пригадуючи події, які відбулись 6 років тому в центрі Києва.

19.02.2020
В бібліотеці нашої школи з початку нового навчального тижня запрацював стенд з сучасною українською художньою та історичною літературою, яка розповідає про події АТО/ООС на Сході України.
05.02.2020
Увага! Розпочалася реєстрація для участі ЗНО-2020.
04.02.2020
4 лютого 2020 року маленькі знавці інформаційних технологій, учні 4і класу Ринзя Дар'я та Міщенко Олексій захищали честь школи на обласному конкурсі для молодших школярів "Капітошка".