Як ми вже писали раніше, 5 квітня 2024 року учні Ліцею № 91 ДМР участю у Всеукраїнському спортивному флешмобі "White Card" відзначали Міжнародний День здоров'я.   Учні Ліцею № 91 ДМР Дмитро МОЛДОВАН та Діана ЙОВЖІЙ у рамках проєкту “Poznaj Polskę - 2023” не лише вивчали польську мову, досліджуючи культурні та історичні особливості Польщі.   Днями у Ліцеї № 91 ДМР, у рамках курсу Захист України", серед юнаків та дівчат паралелі 11-х класів пройшли практичні заняття з надання першої домедичної допомоги/Адміністрація та педагогічний колектив Ліцею № 91 ДМР вітають учня 4-і класу Андрія НОСИКОВА  з І місцем в обласному конкурсі з інформаційних технологій "Капітошка".Вже майже 10 років у Ліцеї № 91 ДМР успішно впроваджується програма вивчення польської мови та співпраця з Центром польської культури ім. Кароля Войтили. Вітаємо наших переможців!

18 квіт. 2024
16 квіт. 2024
15 квіт. 2024
Днями у Ліцеї № 91 ДМР, у рамках курсу Захист України", серед юнаків та дівчат паралелі 11-х класів пройшли практичні заняття з надання першої домедичної допомоги та накладання кровоспинного турнікету.