5 грудня 2019 р. 4-Б клас разом зі своїм класним керівником Морочевою О. О. та педагогом-організатором Тіхно А. С. відправився у солодку мандрівку до "Майстерні - Пекарні".4 грудня, у переддень Дня Збройних Сил України, представники шкільного парламенту "Ми" та учні 10-А класу за запрошенням Новокодацького РТЦК та СП відвідали Музей 2 грудня 2019 року шкільна громада СЗШ № 91 долучилась до традиційної щорічної  акції "Діти-лідери - дітям-сиротам".29 листопада до СЗШ № 91 завітали представники Новокодацького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.20 листопада 2019 року команда юних ерудитів 9-10-х класів СЗШ № 91 під керівництвом капітана команди - президента шкільного парламенту "Ми" Зіннер Анни (10-А) відвідала 1/8 фіналу гри "Формула успіху 8 листопада, в першу п'ятницю другої учбової чверті у основній будівлі СЗШ № 91 проводився благодійний осінній ярмарок, в якому приймали участь усі класи, що вчаться у великій шкільній будівлі.

Вітаємо Вас на офіційному сайті КЗО "СЗШ №91" ДМР,

тут ви отримаєте всю необхідну для вас інформацію про наш заклад!

У НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВИЗНАЧЕНА УКРАЇНСЬКА МОВА НАВЧАННЯ

Я маю право

Minjust Logo

ДНУ ім. Олеся Гончара

ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ КЛАСІВ - 31
                 ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ - 55
                ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ УЧНІВ - 911

5 груд. 2019
4 груд. 2019
4 грудня, у переддень Дня Збройних Сил України, представники шкільного парламенту "Ми" та учні 10-А класу за запрошенням Новокодацького РТЦК та СП відвідали Музей громадянського подвигу Дніпропетровщини в подіях АТО.
2 груд. 2019
2 грудня 2019 року шкільна громада СЗШ № 91 долучилась до традиційної щорічної акції "Діти-лідери - дітям-сиротам".

29 лист. 2019
21 лист. 2019