З 14 березня до 11 квітня усі, хто планує вступати до закладів вищої освіти на бакалаврські програми, матимуть змогу зареєструватися для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) 2024 року. Сьогодні ми відзначаємо День добровольця - свято волелюбних і мужніх українських громадян, які за покликом серця взяли в руки зброю та пішли в бій за незалежність і у 2014 році і у 2022. 13 березня 2024 року до учнів сьомих класів Ліцею № 91 ДМР завітала шкільний офіцер поліції, капітан поліції Князєва Єлизавета Іванівна.У рамках загальноміського освітнього проєкту "ВМУЗЕЇ: (не)дрібниці на уроці" учні Дніпра відвідують уроки не тільки у стінах рідних закладів освіти, але й у культурних закладах.Днями в Ліцеї № 91 ДМР вирували найприємніші емоції, адже учні та вчителі ліцею та East Irondequoit Middle School зустрілися знову! Продовжуємо відзначати цікавими івентами ювілейний День Народження Кобзаря навіть у святковий Міжнародний День боротьби за права жінок!

19 бер. 2024
Вітаємо учня 11-Б класу Владислава Коберніка та його художнього керівника, вчителя образотворчого мистецтва і технологій Лаврик Олену Миколаївну з переможним ІІ-м місцем у ІІ Всеукраїнському конкурсі.
Вітаємо учня 11-Б класу Владислава Коберніка та його художнього керівника, вчителя образотворчого мистецтва і технологій Лаврик Олену Миколаївну з переможним ІІ-м місцем у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Листи майбутній Україні"!
14 бер. 2024
З 14 березня до 11 квітня усі, хто планує вступати до закладів вищої освіти на бакалаврські програми, матимуть змогу зареєструватися для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) 2024 року. Він, як і в попередні два роки, проходитиме у вигляді комп’ютерного онлайн-тестування.
14 бер. 2024
Ліцей № 91 ДМР запрошує шановних випускників та випускниць 9-х класів 2023-2024 навчального року та їх батьків на День відкритих дверей.