2 бер. 2018

28.02.2018р. відбувся відбірковий тур міського конкурсу читців «О слово рідне, хто без тебе я...» В стінах РПТДЮ нашу школу представляли переможці шкільного конкурсу виконавців української поезії «Барвисте слово української душі» за віковими категоріями: Овчаренко Дарина (5-Б клас), Зіннер Анна (8-А), Грекова Ксенія (10-А). Художнім керівником конкурсантів є Антощенко О.О.  Підводячи підсумки конкурсного дня, голова журі Власкіна І.М. – письменниця спілки поетів Придніпров’я, відзначила високий рівень підготовки читців з нашої школи,  що відповідає призовим місцям конкурсу. За тематикою поезії Анна Зіннер і Дарина Овчаренко запрошені  на  літературно-мистецький захід, присвячений 204-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка « З Кобзарем у серці», що відбудеться 06.03.2018р.  в  РПТДЮ.

Дипломи переможців від нашої школи отримали: в номінації «Проза і публіцистика. У долонях слова молодого до серця Україну піднесу» - Красін Тимур, Кравцова Іванна, Овчаренко Дарина з 5-Б класу; в номінації «Образотворче мистецтво. Наддніпрянські замальовки» - Грекова Ксенія (10-А клас). Есе «Жила була людина»  Красіна Тимура прикрашає сторінки святкового випуску газети МПДЮ «Я», присвяченого 18-річчю конкурсу «Собори наших душ».