12 жовтня 2018 року, у переддень Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці у КЗО "СЗШ № 91" ДМР до школярів завітали бійці - учасники АТО.

12 жовт. 2018
12 жовтня 2018 року, у переддень Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці у КЗО "СЗШ № 91" ДМР до школярів завітали бійці - учасники антитерористичної операції на Сході України.

Солдат - артилерист 55-ї ОАБр "Запорізька Січ" Денис Кацубо та солдат - розвідник 93-ї ОМБр "Холодний Яр" В'ячеслав Улановський в форматі відкритого діалогу розповіли школярам про воєнні будні та відповідали на різноманітні питання дітей. Учні, в свою чергу, не тільки лишились задоволеними спілкуванням з справжніми захисниками України - учасниками бойових дій, а й подарували гостям невеликі пам'ятні дарунки, смаколики та сувеніри.