28 січ. 2019

Традиційним щорічним конкурсом читців - декламаторів української класичної та сучасної поезії почався новий тиждень в СЗШ № 91. 28 січня 2019 року найталановитіші декламатори 5 - 11 класів зібрались, аби поділитись духовним надбанням українського мистецтва слова. Цьогоріч в конкурсній програмі були не тільки декламації - так, потішив слухачів і журі конкурсу вокальний виступ юних співачок під керівництвом викладача музичного мистецтва Саленка В. В..
     Не тільки давно знані твори корифеїв словесності лунали сьогодні в стінах школи. Діти охоче знайомились з творчістю більш сучасних митців, яка була присвячена також 101-ій роковині битви під Крутами, подвигу українців у Революції Гідності та відвазі українських військових, медиків і волонтерів в зоні АТО / ООС.