14 лют. 2019

14 лютого в нашій школі відбулось справжнє свято почуттів та кохання! Святий Валентин та купідони, які йому допомагали, просто-таки вразили масу сердець, перетворивши звичайний навчальний день у феєрію романтичних вражень. Наші закохані пари мали змогу написати один одному зізнання в почуттях, зареєструвати шлюб у шкільному РАЦСі або просто потанцювати під запальну музику на перервах. А дякуючи чарівним янголятам - листоношам багато учнів отримало несподівані (або навпаки - довгоочікувані) сюрпризи у вигляді валентинок.