10 квіт. 2019

Теплим сонячним квітневим днем представники КЗО "СЗШ № 91" ДМР вирушили до Музею історії космонавтики, аби поповнити свій багаж знань цікавими фактами про наше місто Дніпро, яке вже декілька десятиліть славиться своєю "крилатою" та "космічною" продукцією Південного машинобудівного заводу ім. О. М. Макарова. Учні 7-І класу мали змогу на власні очі побачити справжні моделі космічної техніки - ракету-носій "Циклон-3" та двох її сестер - орбітальні ракети "меншого калібру". Викладач фізики Діденко С. О. та викладач алгебри і геометрії Горинь Т. О. перетворили веселу міні-подорож учнів у центр міста на невеликий науковий лекторій, з якого, сподіваємось, юні екскурсанти дізнались багато нового!