З 22 квітня, на ІІ поверсі школи експонуються творчі роботи-колажі класів на тему "Я дякую вчителю"

25 квіт. 2019

Упродовж Тижня психології, який проходить у КЗО "СЗШ № 91" ДМР з 22 по 26 квітня, учні молодшої, середньої та старшої школи не тільки знаходять шляхи взаємопорозуміння на різноманітних тренінгах, моделюють способи боротьби з булінгом та інші ситуативні кейси, але й займаються креативною творчістю. Так, починаючи з 22 квітня, на ІІ поверсі школи експонуються творчі роботи-колажі класів на тему "Я дякую вчителю". В них учні висловлюють щирі слова подяки класним керівникам та вчителям-предметникам, вкладаючи у мальовничі колажі не тільки власний талант, а й найтепліші побажання шкільним педагогам - порадникам.