23 квіт. 2019
23 квітня 2019 року експедиція допитливих фанатів космосу з 6-і та 7-і класів разом зі своїми класними керівниками Горинь Т. А. та Діденко С. О. вирушила в міжгалактичну подорож до Аерокосмічного центру ім. О. М. Макарова.

Хоча День космонавтики лишився вже далеченько, проте жага учнів СЗШ № 91 до вивчення таємниць Всесвіту не згасає. Тож, 23 квітня 2019 року експедиція допитливих фанатів космосу з 6-і та 7-і класів разом зі своїми класними керівниками Горинь Т. А. та Діденко С. О. вирушила в міжгалактичну подорож до Аерокосмічного центру ім. О. М. Макарова. Зустрівшись зі справжніми спеціалістами в області астрономії, зоряного неба та космічних польотів, учні дізнались безліч дрібничок та цікавинок з історії освоєння людством космосу та роботи легендарного дніпровського Південмашу. Школярам дуже сподобались макети космічних апаратів та ракет, астрономічне приладдя та сама атмосфера незвичайного музею. Звісно, одна екскурсія до музею не зробить з кожного бажаючого школяра космонавта, а от змотивує до ретельнішого вивчення алгебри, фізики та астрономії з більшою вірогідністю!