Відзначення Міжнародного Дня Землі, Дня Довкілля в Україні та у рамках акції "Зробимо Україну чистою!"

1 трав. 2019

Весна остаточно відібрала у зимових холодів право на господарювання і тепер вже впевнено крокує Україною. А це значить, що тисячі людей гайнули наводити лад на своїх присадибних ділянках, на городах та у садках. Не лишились осторонь цього жвавого та безперечно корисного процесу учні, батьки та вчителі КЗО "СЗШ № 91" ДМР. Під час відзначення Міжнародного Дня Землі, Дня Довкілля в Україні та у рамках акції "Зробимо Україну чистою!" учні 8-А та 8-Б класів разом з класними керівниками Бурлаковою О. О. та Сіліченко О. О. здійснили "Еко-рейд" по рідному ж/м Західний, агітуючи мешканців житлового масиву дотримуватись охайності, не смітити та берегти природу. Завітали вони і до "Теремку" - філії СЗШ № 91, де розповіли нашій малечі про відповідальність кожної людини за збереження зеленого довкілля.
        А потім у саду СЗШ № 91 відбулось масштабне екологічне свято - учні майже всіх класів середньої та старшої школи захоплено висаджували тоненькі саджанці фруктових дерев! До вшанування весни долучились не тільки класні керівники, а й батьківський актив школи. Тож, маємо надію, що новенькі деревця, дбайливо висаджені руками учнівської молоді, невдовзі шелестітимуть пишними кронами і тішитимуть очі дітей та дорослих!