6 трав. 2019

Хоча навчальний рік вже добігає кінця, проте, жага до знань у наших школярів ніяк не вщухне! Тому, 6 травня 2019 року учні 8-Б класу СЗШ № 91 разом з класним керівником Сіліченко Оксаною Олександрівною вирішили відвідати Музей цікавих наук, який розповідає про вже відомі дітям з курсу шкільної програми наукові дисципліни в більш докладній та несподіваній формі. В цей раз учні дізналися багато нових цікавинок зі світу, здавалось би, таких нудних дисциплін, як астрономія, хімія, фізика тощо. Ба більше - вони отримали змогу власноруч перевірити дивні прилади, механізми і пристрої, провести хімічні досліди з гігантськими мильними бульбашками та досхочу подивуватись карколомним оптичним ілюзіям, які чекали на вівідувачів у цьому чудовому Музеї!