29 лист. 2019

29 листопада до СЗШ № 91 завітали представники Новокодацького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. В рамках навчального курсу "Захист Вітчизни" та підготовки до відбіркових етапів гри "Сокіл" ("Джура") військовослужбовці провели практичне заняття з неповної розбірки та збірки автомата АК-74 для учнів 9-11-х класів. Хлопцям дуже сподобались ці вправи, адже переважна більшість з них тримала в руках зброю вперше.

"Цей захід має також і профорієнтаційну спрямованість, - зауважив один з гостей, старший лейтенант Василь Глєба. - Спробувати свою вправність та свої сили при поводженні зі зброєю - дуже цікаво передусім для самого школяра. Можливо, хтось з юнаків давно мріє про вступ до військових вишів і дане заняття з АК-74 лише ствердить людину у правильності її життєвого вибору".