Нашим 5-А та 5-Б класам 11 грудня випала чудова нагода зазирнути за лаштунки виробництва різноманітних цукерок та інших шоколадних виробів.

11 груд. 2019

Хто з дітей не мріяв опинитись на кондитерській фабриці, як у фільмі про Віллі Вонку та його шоколадну імперію, поласувати цукерками досхочу і дізнатись про таємниці виготовлення смаколиків? А нашим 5-А та 5-Б класам 11 грудня випала чудова нагода зазирнути за лаштунки виробництва різноманітних цукерок та інших шоколадних виробів. Наші маленькі п'ятикласники помандрували на фабрику "АВК", де дізнались багато цікавого про виробничі технології та нюанси виготовлення смакоти. Ну, а яка екскурсія без вражень? Школярі радо перекусили смачнющою продукцією фабрики і сповнились надзвичайних вражень від своєї "солодкої" мандрівки.