20 груд. 2019

В останній навчальний день І семестру 2019-2020 навчального року паралелі 5, 6 та 7 класів святкували наближення Новорічних та Різдвяних свят. По традиції, майже кожен клас демонстрував творчі виступи танцюристів, співаків, музикантів. Ми мандрували країнами світу, знайомлячись з культурами Америки, Франції, Японії, Англії тощо, а допомагали нам в цьому невтомний розбишака Грінч та його чарівна помічниця. Як і годиться, феєрична вистава закінчилась появою Діда Морозу і Снігурки, які запалили вогники ялинки. Тож, адміністрація КЗО "СЗШ № 91" ДМР вітає усіх з наступаючими зимовими святами і бажає всім-всім-всім добряче відпочити на зимових канікулах - дітям - від уроків та вчителів, а вчителям - від дітей! : )