22 січня 2020 року, в річницю цього свята, учні СЗШ № 91 приготували велику художню інсталяцію з "ланцюга єдності", жовто-блакитного силуету України та чудових малюнків.

22 січ. 2020

22 січня - День Соборності України.

Картинки по запросу 22 січня

Рівно 101 рік тому відбулася історична подія, важливість якої для становлення української державності важко переоцінити. Саме тоді на Софійській площі у Києві було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що знаменувало народження єдиної, неподільної Української Держави.
     Тож, 22 січня 2020 року, в річницю цього свята, учні СЗШ № 91 приготували велику художню інсталяцію з "ланцюга єдності", жовто-блакитного силуету України та чудових малюнків, багатих на кольори та техніки виконання. Багато учнів з молодших та старших класів долучились до флешмобу "Напиши побажання країні!", унаслідок чого велика настінна мапа України замерехтіла різнокольоровими побажаннями з теплих слів. Відеоряд, який супроводжував флешмоб, розповідав про історичне підґрунтя цього свята; також молодші школярі переглянули відеороліки про звитяжних козаків, видатних спортсменів і митців країни, про різні куточки України, мальовничі краєвиди та великі українські міста. Старші ж школярі ознайомились з уривками-відеокліпами з кінострічок "Червоний", "Заборонений", "Іловайськ 2014. Батальйон "Донбас" - фільмів, які були присвячені захисникам української соборності та мужньості українського духу, що боронили самостійність та соборність України в різні історичні епохи.