20 лют. 2020

20 лютого 2014 року навіки залишиться однією з найтрагічніших дат в історії сучасної України. Спогад про кульмінацію кривавого розстрілу Євромайдану каральнми міліцейськими загонами режиму Януковича завжди буде боліти в серці кожного громадянина країни. Сьогодні шкільна громада КЗО "СЗШ № 91" ДМР вшановувала подвиг Героїв Небесної Сотні, пригадуючи події, які відбулись 6 років тому в центрі Києва. Після перегляду відеолекторію та виступів доповідачів учні молодшої, середньої та старшої школи згадували полеглих героїв - євромайданівців та воїнів АТО/ООС хвилиною мовчання. З учнями деяких класів середньої та старшої школи власними спогадами про події 20 лютого 2014 року в центрі Києва поділився і їх безпосередній учасник Борисенко Д. Д., заступник директора з НВР, який тоді, у свої студентські роки, був у складі Рівненської сотні київського Майдану.  Також на ІІ поверсі закладу експонується фотовиставка, в якій зібрані найбільш пронизливі фото з Євромайдану.