21 лют. 2020
21 лютого 2020 року шкільна команда читців сучасної та класичної української поезії у складі Зіннер Анни (10А), Овчаренко Дарини (7Б) та Алізарова Романа (3А) відвідала районний відбірковий тур конкурсу "О, слово рідне, хто без тебе я".

21 лютого 2020 року шкільна команда читців сучасної та класичної української поезії у складі Зіннер Анни (10А), Овчаренко Дарини (7Б) та Алізарова Романа (3А) відвідала районний відбірковий тур конкурсу "О, слово рідне, хто без тебе я". Юні поціновувачі сучасного віршованого мистецтва гідно виступили перед досвідченим журі та глядачами, виборовши три І місця та пройшовши у міський фінальний етап конкурсу. Адміністрація КЗО "СЗШ № 91" ДМР від усього серця вітає наших талановитих читців з черговою перемогою та дякує вчителю початкової школи Антощенко Ользі Олексіївні за чудову підготовку дітей до виступу!