Батарейки, здавайтеся !

Батарейко, здавайся!!!

Парламент школи КЗО "СЗШ №91" ДМР закликає всіх учнів, вчителів, батьків, технічний персонал та інш. приєднатися до всеукраїнської  проекту "БАТАРЕЙКО, ЗДАВАЙСЯ!", який стартував в нашій школі у жовтні 2013 року. У бібліотеці нашої школи було відкрито пункт прийому, в якому розташовано контейнер для викорастинах батарейок.

У грудні 2014 року присвоєно номер прийомного пункту 1928.

Учні активно залучились до проекту та регулярно приносять батарейки до бібліотеки. Вже приблизно 35 кг батарейок було відправлено на перевалочні пункти для подальшої  їх  переробки та утилізації.

Сподіваємося, до нас прилучаться всі небайдужі до проблем  забруднення навколишнього середовища, бо 1 пальчикова батарейка, потрапляючи у природу, забруднює 400 літрів води та 20 кубічних метрів землі.

Здав  батарейку зробив реальний внесок в екологію міста, області, країні, Землі! Вперед!

Батарейка