Інформація про гуртків та спортивні секції

ІНФОРМАЦІЯ  ЩОДО  РЕЖИМУ  РОБОТИ  ГУРТКІВ І СЕКЦІЙ

 КЗО «СЗШ №91» ДМР у 2017-2018 навчальному році

станом на 22.05.2018р.

  Назва гуртка, секції

Напрямок

Рік навчання

Кількість гуртків-ців

Вік гуртківців

Прізвище

керівника

гуртка

Вчитель школи

(предмет)/

на умовах договору

З якого року працює гурток, секція

Розклад занять

В   яких заходах брали участь

досягнення

Контактний телефон керівника

Додаткова інформація

1

Вокальний колектив «Сюрприз»

Художньо - естетичний

 

6

1

 

8

7

  Саленко Віктор Валентинович

Вчитель музичного мистецтва

1998

Середа, п’ятниц

14.30-17.00

«Веселковий передзвін», «Зоряне коло», «Від Різдва до Різдва», «Під вітрилами високих почуттів», олімпіада

Призери,  дипломанти, лауреати щорічно

050 

280

50 95

Продовжує роботу з вокальним колективом Коваль К.І. Паламарчук Т.М.

 

2

Майстерня  українського традиційного рукоділля

 «Чарівний візерунок»

Декоративно-ужитковий

 

7-8

3-5

 

10

5

Задорожна Ніна Василівна

Вчитель обслуговуючої праці

2005

Середа,

14.30

четвер 15.00

«Пасхальні кольори», «Місто  майстрів»,

«І  на тім рушникові»,  «Собори наших душ»

«На подіумі юнь, краса, гармонія», «Крок у майбутнє», олімпіада

Призери,  дипломанти, лауреати щорічно

096

 360

71 70

 

3

Хореографіч-ний колектив «Райдуга»

Художньо - естетичний

1-2

3-4

 

 

25

25

 

 

 

Радченко Вікторія Володимирівна

Вчитель хореографії в 1-4 класах

2012

Вівтор.

16.00, четвер

17.00 субота

10.00

«Веселковий передзвін», «Зоряне коло», «Білий лелека», святкові концертні програми міста

 

Призери,  дипломанти, лауреати щорічно

050 

340

48 47

 

4

 «Влучний козак»

Військово -патріотичний

 

1-2

 

15

Дудка Анатолій Петрович

вчитель курсу Захист Вітчизни, фізкультури

2010

вівтор

14.30-16.30

Міські змагання допризовників 

 

Призери,  лауреати щорічно

098 6562420

 

5

Студія-майстерня «Веселка»

Художньо - естетичний

 

1-3

4-7

 

15

10

Лаврик Олена Миколаївна

 

 

вчитель образотворчого мистецтва

5-7 кл

2003

Понед, четвер

15.00-16.30

«Собори наших душ» ,

 «За газетними рядками – справи юначі»,

Олімпіада, тематичні конкурси

Призери,  дипломанти, лауреати щорічно

 

097 468

42 38

 

6

Українське сучасне літературне мовлення

гуманітарний

1

1

1

15

15

15

Орлова Г.Г.

Гусарова С.В.

Дрівень Л.Б.

вчителі укр. мови та літератури

 

2016

Вівтор-четвер 14.30- 16.00, 15.00-16.30

«Колосок»

«Соняшник»,

Предметна олімпіада, «Собори наших душ»

 

096 8354015

068 8996610

7-8кл

9, 11 кл

10 кл

7

Англійська мова  - це просто

гуманітарний

1

1

1

15

15

15

Бакум Я.І.

Скічко О.М.

Лук’яненко Т.Я.

Вчителі англійської мови

2016

Понед- четвер

14.30- 16.00,

«Грінвіч»

Предметна олімпіада

 

 

093 6510857

7,8 КЛ.

5,10 кл

6, 9кл

8

Інформаційні технології

Інформаційно-комуніка-ційний

1

1

1

15

15

15

Снігуров О.Ю.

Зінова В.В.

Скрипченко Т.М.

Вчителі інформатики, математики, фізики

2016

15.00-16.30

середа-

п’ятниц

«Турінтел»

Предметна олімпіада

 

 

098

0304139

8-11

9

Шахи

Спортивно-фізкультур-ний

1

15

Снігуров Олексій Юрійович

Вчитель математики, інформатики

2016

 

Табір в Польщі «Полонійне літо з шахами»

Лауреати турнірів  ГО «Польсько-українського клубу

 

4-10

10

Стрітбол, баскетбол

Спортивно-фізкультур-ний

 

12

12

Коваль Тетяна Олексіївна

Вчитель фізичної культури

1995

Середа 15.30-16.45

П’ятниц

15.00-16.00

«Шкіряний м’яч»,

«Козацький гарт», « Знавці олімпійського спорту», «Шкільні ігри Дніпра»

Відбіркові тури (район) І місце, ІІ місце, фінал з баскетболу 4місце (дівчата)

09854322185

7-11

11

Баскетбол

Спортивно-фізкультур-ний

1

14

Громов Олександр Валерійович

Тренер з баскетболу ДЮСШ№4

2017

Понед.

15.00-16.30

Четв.

14.45-15.30

 

 

0957836862

3-6

12

Польська мова

Гуманітарний

2

20

Манько Ірина Миколаївна

Вчитель польської мови

2016

Понед.

П’ятниц 13.30-15.30

Середа 14.30-16.30

Табір в Польщі «Полонійне літо з шахами»

 

0994981828

5-10

13

Правознавчий клуб «Дебати»

гуманітарний

1

15

Харченко Олена Миколаївна

Вчитель історії та право-знавства

2017

 

«Гладіатори права», «Правознавчий лабіринт», «Весняні дебати»

Лауреати, Фіналісти конкурсів з правознавства

0507780117

10-11

ВСЬОГО  З БЮДЖЕТУ:

 

 

318

 

 

 

 

 

 

 

 

Гуртки, які працюють на добровільних засадах керівників, за кошти батьків та як філії позашкільних навчальних закладів  міста

1

« Юний залізничник»

Науково-технічний

1

15

Кучкундер

Оксана Василівна

Інструктор-викладач КЗ «Дитяча залізниця» ДМР

2016

Середа 13.30-15.30

Загальноміські заходи, свята

Активні учасники

063 9175285

Фінан-сує Придн залізн

2

Театральний колектив «Шарм»  та 

Гуманітарний

 

1-2

 

3-5

 

6-7

 

12

 

14

 

10

Куктенко Наталія Анатоліївна,

Працівник культурно-просвітницької сфери

2007

Вівтор четвер

п’ятниця

неділя 16.00-19.00

«Театральні обрії»,

День міста,

День району,

Благодійні вистави до Новорічних свят в Молодіжному центрі

Призери,  дипломанти, лауреати щорічно

050 067

44 47

За кошти батьків

3

Судія хореографії «Шедевр» на базі Молодіжного центру

Хореографічний

 

 

Корніленко Ольга Миколаївна

Працівник культурно-просвітницької сфери

2010

Понед.,

Середа

15.30

Субота 9.00

 

 

050067 4447

 

4

Бадмінтон

Фізкультурно-спортивний

 

 

1-8

 

 

25

Чемеринський Сергій Борисович

Тренер - викладач з бадмінтону

Комплексна ДЮСШ ДМР «Локомотив»

 

2005

 вівторок четвер

субота

15.00-16.30

Районні,

міські , Всеукраїнські турніри

Призери,  переможці щорічно

067 494

84  34

За кошти батьків

5

Черліденг

Спортивно-хореографічний

2

5

Юдіна Поліна Костянтинівна

Тренер клубу ГО ДЮФСК «Торнадо»

2015

Середа15.00-16.30

субота

09.00-10.30

Районні та міські турніри

лауреати

093

4199013

За кошти батьків

6

Дослідницька  лабораторія  «Кристал» -

шкільна МАН «Еверест»

Науково-технічний

 

 

1-3

 

15

Зінова

 Валентина Василівна

Вчитель фізики, хімік-лаборант 4-го розряду

2007

Середа

14.30-16.30

Міжнародні освітньо-наукові конференції школярів «Зоряний шлях», «З природничо-математичних дисциплін»,

олімпіада.

Призери,  дипломанти, стипендіати  щорічно

098 505

90 82

 

7

 

 

Клуб «Меридіан» -шкільна МАН «Еверест»,

Євро клуб «ЄВРОПА»

Туристсько-краєзнавчий

 

2-5

 

 

15

 

  Сіліченко

 Оксана Олександрівна

Вчитель географії,

історії

2007

Четвер

вівтор

14.30-15.30

Міжнародні форуми євро клубів,

Конкурсні програми міста

  дипломанти, лауреати щорічно

068 408

73 15

 

8

Видавництво «Інтелект»:

Літературно-художній альманах

«Оксамитці»(1-11)  шкільна МАН

 

Гуманітарний

 

1-3

 

4-5

 

6-7

12

 

14

 

7

Антощенко Ольга Олексіївна, Лаврик Олена Миколаївна,

Орлова Ганна Геннадіївна

Вчителі  початкової школи, ОТМ, вчителі укр. мови та літератури,

 

2002

Четвер 15.00-16.00

«За газетними рядками – справи юначі»,

«Собори наших душ»

дипломанти, лауреаи щорічно

050 481

59 87

 

098 557

61 22

 

9

Східні єдиноборства

«Теєквандо»

Фізкультур-спортивний

1

15

15

Кислиця Михайло Леонідович

ГО Спортклуб «ТОНГ-ІЛ»

2013

Вівтор

П’ятниц

 17.00-19.30

Участь у спортивно-масових заходах  міста та області

 

093

822 64 45

За кошти батьків

 

ВСЬОГО З РІЗНИХ ДЖЕРЕЛ ФІНАНСУВАННЯ:

 

 

188

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГУРТКІВЦІВ РАЗОМ:

 

 

510

 

 

 

 

 

 

 

 

Директор школи                            М.М.Жаворонок