29 трав. 2023

З 17 по 19 травня 2023 року відбувалась XIV Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти", в якій приймала участь наша школа.

23 трав. 2023

Сьогодні в Україні відзначають День Героїв - щорічне свято, що було встановлено для вшанування всіх захисників і захисниць, які протягом багатьох століть боролися і нині продовжують боротьбу за суверенітет і незалежність України.
22 трав. 2023

Шановні вчителі, батькі та учні! Запрошуємо Вас 22.06.2023 р. о 18.00 у холі на ІІ поверсі відбудеться звіт директора школи за 2022-2023 навчальний рік.

18 трав. 2023

З Днем Вишиванки!

9 трав. 2023

День Європи – це день спільних цінностей та спільної історії всіх цивілізованих і вільних націй нашого континенту.

8 трав. 2023

Цього року 8 травня, в День пам’яті та примирення, Україна вшановуватиме пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни.

26 квіт. 2023

Сьогодні українці в великій скорботі вшановують роковини найбільшої техногенної катастрофи в нашій країні та на території Європи в цілому - вибух на четвертому енергоблоці ЧАЕС.

21 квіт. 2023

21 квітня продовжились засідання STEM-студій проєкту "Крок до науки".

20 квіт. 2023

20 квітня 2023 року у КЗО "СЗШ № 91" ДМР відбувся спільний науково-методичний та профорієнтаційний онлайн-захід "Інноваційні та технологічні компоненти університету до STEM-освіти у школі" .

20 квітня 2023 року у КЗО "СЗШ № 91" ДМР відбувся спільний науково-методичний та профорієнтаційний онлайн-захід "Інноваційні та технологічні компоненти університету до STEM-освіти у школі" для учнів 9-11-х класів - учасників наукового товариства "Еверест".
20 квіт. 2023

20 квітня щороку в Україні та у всьому світі відзначають День вдячності волонтерам - людям з чуйним серцем та великою відкритою душею.