15 лют. 2023

Шановні колеги, батьки та здобувачі освіти! До вашої уваги пропонується вкрай важлива пам'ятка, створена фондом гуманітарної допомоги Європейського Союзу "Danish Refugee Council".

30 січ. 2023

29 січня Україна згадує подвиг київських юнаків-гімназистів та студентів, які 105 років тому прийняли нерівний бій на маленькій залізничній станції Крути.

23 січ. 2023

22 січня 2023 року шкільна родина КЗО "СЗШ № 91" ДМР відзначала 104 річницю події, яка назавжди стала віхою української державності - День Соборності України.

2 січ. 2023

Вітаємо учнів-переможців міського відкритого онлайн-конкурсу "STEM-іграшка"!

26 груд. 2022

Вітаємо учнів-переможців обласного конкурсу творчих робіт (есе), присвяченних 300-річчю з дня народження Григорія Сковороди.

25 груд. 2022

Учнівська спільнота КЗО "СЗШ № 91" ДМР радо підтримала ініціативу польських однолітків, створивши і презентувавши маленьким познаньцям відеоролик про туристичні "родзинки" нашого міста.

23 груд. 2022

Незабаром зимові канікули — пора відпочинку, свят та розваг. Але для того щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам’ятати про безпечну поведінку!

6 груд. 2022

Сьогодні спільнота КЗО "СЗШ № 91" ДМР також вшановувала Збройні Сили Єдиним тематичним уроком "За Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ!".

5 груд. 2022

5 грудня 2022 року учні 4-А, 4-Б, 4-В та 4-і класів провели онлайн-зустрічі з шкільною офіцеркою поліції, капітаном поліції Князєвою Єлизаветою Іванвною.

В рамках Всеукраїнського щорічного "Тижня права" та Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", які щороку традиційно проходять у закладах освіти, 5 грудня 2022 року учні 4-А, 4-Б, 4-В та 4-і класів провели онлайн-зустрічі з шкільною офіцеркою поліції.
3 груд. 2022

Шкільна спільнота КЗО "СЗШ № 91" ДМР залюбки долучилась до вшановування пам'яті Григорія Савича Сковороди.