16 лют. 2024

Наш навчальний заклад вже втретє долучився до всеукраїнських акцій консолідації та об'єднання українців та українок усіх поколінь.

Наш навчальний заклад вже втретє долучився до всеукраїнських акцій консолідації та об'єднання українців та українок усіх поколінь, прийнявши участь у всеукраїнському флешмобі національних кольорів Державного Прапору України.
15 лют. 2024

15 лютого відбулася надзвичайно цікава щотижнева онлайн зустріч учнів та вчителів Ліцею № 91 ДМР з нашими друзями з української громади міста Рочестер, США.

10 лют. 2024

Захоплююча чергова зустріч учнів та вчителів Ліцею № 91 ДМР з представниками української громади в Сполучених Штатах Америки

10 лют. 2024

Учні 6-А класу Ліцею № 91 ДМР продовжують STEM-заходи в галузі природничих наук та дослідження рослин!

9 лют. 2024

9 лютого 2024 року учні 10-А та 10-і класів Ліцею № 91 ДМР відвідали Дніпровський Планетарій "Planetarium Noosphere Dnipro".

8 лют. 2024

Івенти зі спортивного життя, які проходили і проходять у нашому закладі, відзначені черговою нагородою - "Золотою Відзнакою "Заклад - Партнер" Української федерації "Спорт заради розвитку".

7 лют. 2024

В нашому ліцеї продовжуються активні тренування з футзалу до ІІ етапу змагань Всеукраїнських шкільних ліг "Пліч-о-пліч".

5 лют. 2024

Днями у 5-Б класі Ліцею № 91 ДМР був проведений День Бантика!

31 січ. 2024

Обережно, тонка крига!!!

31 січ. 2024

Наприкінці грудня 2023 року здобувачі освіти Ліцею № 91 ДМР долучились до проведення Всеукраїнської онлайн-руханки в рамках Національного онлайн-марафону "Разом до перемоги".