2 вер. 2019

2 вересня 2019 р. велика та дружня родина КЗО "СЗШ № 91" ДМР щиро вітала своє поповнення - 115 першачків зайняли свої місця за партами та вирушили у довгу та цікаву мандрівкою світом знань.

11 трав. 2019

Сьогодні збірна 10-А та 11-А класів дебютувала у фіналі міського змагання гри «Прорив» і вибороли диплом III ступеню за військову топографію!

9 трав. 2019

Напередодні Дня Пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні команда - рій "Соколята-91" гідно показла себе на відбірковому етапі гри "Прорив"

6 трав. 2019

6 травня 2019 року учні 8-Б класу СЗШ № 91 разом з класним керівником Сіліченко Оксаною Олександрівною вирішили відвідати Музей цікавих наук,

1 трав. 2019

Відзначення Міжнародного Дня Землі, Дня Довкілля в Україні та у рамках акції "Зробимо Україну чистою!"

25 квіт. 2019

З 22 квітня, на ІІ поверсі школи експонуються творчі роботи-колажі класів на тему "Я дякую вчителю"

23 квіт. 2019

23 квітня 2019 року експедиція допитливих фанатів космосу з 6-і та 7-і класів разом зі своїми класними керівниками Горинь Т. А. та Діденко С. О. вирушила в міжгалактичну подорож до Аерокосмічного центру ім. О. М. Макарова.
10 квіт. 2019

Теплим сонячним квітневим днем представники КЗО "СЗШ № 91" ДМР вирушили до Музею історії космонавтики

27 бер. 2019

Педагогічний та учнівський колективи КЗО "СЗШ № 91" ДМР вітають учнів-випускників 11-А класу Гурбанова Родіона та Столбова Сергія, які стали призерами XIV Університетської олімпіади 2019 року.

Педагогічний та учнівський колективи КЗО "СЗШ № 91" ДМР вітають учнів-випускників 11-А класу Гурбанова Родіона та Столбова Сергія, які стали призерами XIV Університетської олімпіади 2019 року, яку запровадив Університет ім. Альфреда Нобеля, посівши ІІ та ІІІ місця відповідно.
20 лют. 2019

П'яту річницю кривавих та трагічних подій на Майдані Незалежності відзначили сьогодні пам'ятними заходами учні та вчителі КЗО "СЗШ № 91" ДМР.