11 січ. 2024

11 січня 2024 року учні та вчителі Ліцею № 91 ДМР взяли участь в онлайн-конференції з представниками школи East Irondequoit Middle School з міста Рочестер, США.

8 січ. 2024

На минулому тижні учні 6-Б та 8-і класів разом зі своїми класними керівниками Супрун О. О. та Тарасенко І. Т. відвідали Центральну міську бібліотеку та Бібліотеку української діаспори/

На минулому тижні учні 6-Б та 8-і класів разом зі своїми класними керівниками Супрун О. О. та Тарасенко І. Т. відвідали Центральну міську бібліотеку та Бібліотеку української діаспори ім. Джона Маккейна.
8 січ. 2024

Нещодавно, восени 2023 року, учні та викладачі польської мови Ліцею № 91 ДМР взяли участь у XII Національних Польських читаннях, ініційованих першою леді Польщі Агатою Корнгаузер-Дудою.

1 січ. 2024

На минулому канікулярному тижні в нашому ліцеї пройшла спортивно-розважальна естафета "Веселі старти" для здобувачів освіти 4-х класів.

25 груд. 2023

До уваги всіх дітей та батьків! Ще більше пропозицій на зимові канікули від управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

25 груд. 2023

Шановні учні нашого ліцею до вашої уваги план заході на зимові канікули.

25 груд. 2023

Вітаємо Вас зі світлим святом Різдвом!

24 груд. 2023

Напередодні різдвяних і новорічних свят учитель української мови та літератури Гончаренко Ольга Володимирівна провела засідання клубу "РізномаЇЖжя" разом з 8 класом.

22 груд. 2023

РІЗДВЯНІ ТА НОВОРІЧНІ СВЯТА У ЛІЦЕЇ № 91 ДМР!

22 груд. 2023

Адміністрація Ліцею № 91 ДМР вітає ученицю 9-А класу Столбову Катерину з успішною презентацією власних творчих доробок на міському конкурсі талантів "Собори наших душ".