Партіотичне виховання

Це страшне слово „війна”... Скільки скалічених людських доль несе воно за собою, скільки болі і страждань, смертей і каліцтв! Сльози матерів, страх дітей, труд мільйонів людей – все для Перемоги... Хіба в змозі ми все це підрахувати? Ні, це не зміг би зробити навіть найдосвідченіший бухгалтер. Все, що ми можемо – пам’ятати страхіття війни та берегти мир. Правду каже народна мудрість: „Коли народ забуває про жахи війни, починається нова війна”. Так невже ж ми забули? Невже біль втрат вщух і людству потрібні нові жертви?..

З метою реалізації Програми патріотичного виховання молоді, шанобливого ставлення до історії та пам’яті про Велику Вітчизняну війну з 24 по 31 жовтня 2016 року в СЗШ №91 пройшли урочистості з нагоди 72-ї річниці визволення України від нацистів, 73 річниці визволення міста Дніпра "Шана Вам вічна за подвиги ратні".

Протягом тижня відбулися інформаційно-просвітницькі заходи, спрямовані на вшанування пам’яті видатних військових діячів, героїв-земляків, увічнення безсмертного подвигу героїв-визволителів. Волонтерські загони надавали шефську допомогу ветеранам війни, впорядковували меморіальні комплекси, братські могили, пам’ятники воїнам-землякам.

Учні вшанували пам’ять героїв-визволителів хвилиною мовчання, на будівлі школи було приспущено Державний прапор України.

Методичні рекомендації з організації патріотичного виховання дітей та учнівської молоді

у 2016/2017 навчальному році

УРОКИ ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ