Семінари, конференції, педради

21.02.2017   відбувся семінар –презентація для директорів середніх загальноосвітніх навчальних закладів.                        Тема семінару: „Створення комфортного освітнього середовища для творчого та професійного розвитку педагогів і  учнів”.

Мета семінару: презентувати керівникам навчальних закладів досвід  роботи школи щодо впровадження науково - педагогічного проекту  „Інтелект України”, проекту „Школа 91 – майданчик толерантності” та систему прийняття управлінських  рішень  за  результатами моніторингових досліджень навчально – виховного процесу.

Загальношкільна конференція учнів, педагогів, батьків, представників громадськості учнів
                   КЗО “СЗШ №91” ДМР 26 травня 2016 р., 15:00  Присутні: 72 учасника