22 квітня усе прогресивне людство відзначає День Землі, віддаючи шану планеті Сонячної системи, яка дала можливість нашій цивілізації жити та еволюціонувати впродовж сотень тисяч років.18 квітня 2024 року відбулася дуже цікава онлайн-зустріч між учнями Ліцею № 91 ДМР та East Irondequoit Middle School (м. Рочестер, США). Як ми вже писали раніше, 5 квітня 2024 року учні Ліцею № 91 ДМР участю у Всеукраїнському спортивному флешмобі "White Card" відзначали Міжнародний День здоров'я.   Учні Ліцею № 91 ДМР Дмитро МОЛДОВАН та Діана ЙОВЖІЙ у рамках проєкту “Poznaj Polskę - 2023” не лише вивчали польську мову, досліджуючи культурні та історичні особливості Польщі.   Днями у Ліцеї № 91 ДМР, у рамках курсу Захист України", серед юнаків та дівчат паралелі 11-х класів пройшли практичні заняття з надання першої домедичної допомоги/Адміністрація та педагогічний колектив Ліцею № 91 ДМР вітають учня 4-і класу Андрія НОСИКОВА  з І місцем в обласному конкурсі з інформаційних технологій "Капітошка".

22 квіт. 2024
18 квіт. 2024