20 квітня 2023 року у КЗО "СЗШ № 91" ДМР відбувся спільний науково-методичний та профорієнтаційний онлайн-захід "Інноваційні та технологічні компоненти університету до STEM-освіти у школі" .

20 квіт. 2023

20 квітня 2023 року у КЗО "СЗШ № 91" ДМР відбувся спільний науково-методичний та профорієнтаційний онлайн-захід "Інноваційні та технологічні компоненти університету до STEM-освіти у школі" для учнів 9-11-х класів - учасників наукового товариства "Еверест". Організаторами та спікерами цієї конференції виступали наукові співробітники - фахівці Українського державного хіміко-технологічного університету - Тертишна Олена Вікторівна (проф., д.т.н.), Коваленко Ігор Леонідович (проф., д.т.н.), Поліщук Юлія Валеріївна (доц., к.т.н.), Власенко Катерина Миколаївна (доц., доктор філософії PhD) та педагоги школи - наукові куратори учнів.
Адміністрація КЗО "СЗШ № 91" ДМР щиро вдячна шановним колегам з УДХТУ за постійну співпрацю та надзвичайно цікаві і змістовні практичні заходи, які в повній мірі розкривають перед здобувачами освіти загадковий і дивовижний світ хімії та біології!