З Міжнародним днем захисту дітей 2023!

1 черв. 2023
З Міжнародним днем захисту дітей 2023!

Сьогодні увесь цивілізований світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. День, який покликаний нагадувати усім про те, що діти мають рости у любові та безпеці та в жодному разі не знати усіх тих жахіть війни, які зараз переживають маленькі українці. Діти не повинні втрачати батьків, не повинні гинути від ракет або бути жертвами військових злочинів. Адже лише за рік повномасштабної збройної агресії російських терористів в Україні виявлено понад 2900 злочинів проти дітей: вбивства та поранення, напади на установи та заклади для дітей, депортація, примусове переміщення, викрадення тощо...

Цьогоріч для понад 7 мільйонів українських дітей це свято має особливе значення. Адже війна забрала у них дитинство, позбавила захищеності, безпеки… Наші діти вмить подорослішали, відчули усю несправедливість світу, коли країна-терорист позбавляє майбутнього тебе, твою родину і твою рідну країну. Але Україна робить усе, аби захистити найдорожче та вберегти якомога більше сімей. За кожного загиблу дитину ворога чекає помста.

В житті дітей має бути лише любов, добро, турбота, позитивні емоції і веселий сміх. Хай так і буде. Хай якнайшвидше настануть Мир та наша Перемога і кожна українська дитина буде щасливою. Зі святом, маленькі українці та україночки! Хай вас охороняють Бог і наші Збройні Сили України!