Адміністрація та педагогічний колектив КЗО "СЗШ № 91" ДМР від всього серця вітає усіх школярів та школярок зі святом Останнього дзвоника 2022-2023 навчального року.

2 черв. 2023

Адміністрація та педагогічний колектив КЗО "СЗШ № 91" ДМР від всього серця вітає усіх школярів та школярок зі святом Останнього дзвоника 2022-2023 навчального року і присвячує це відео вже другому випуску юнаків та дівчат, які покидають стіни своєї рідної школи під час повномасштабної війни. Вчительська та учнівська громада КЗО "СЗШ № 91" ДМР бажає своїм вихованцям та друзям знайти своє гідне місце у житті, бути чесними, працелюбними та гідними громадянами нашої Незламної Країни!

Бажаємо всім дітям України переможного літа, мирного неба, лише яскравих позитивних та чудових вражень від цьогорічних літніх канікул, які вже готові прийняти в свої теплі сонячні обійми сотні тисяч українських дітей!

Вітаємо зі святом Останнього Дзвоника, любі діти, шановні батьки та колеги!