Безпека дітей

1. Правила дорожнього руху

1.1. Організація дорожнього руху. Правила безпеки при переході вулиці

Існує правосторонній, лівосторонній, односторонній і двосторонній дорожній рух. У нашій країні транспорт рухається з правого боку або в одному напрямку. Пішоходи, щоб не створювати аварійної ситуації на дорогах, мають переходити проїзну частину по переходах -- підземних, надземних або наземних. При наземному переході необхідно подивитися ліворуч, а дійшовши до середини дороги,--праворуч.

1.2 Типи перехресть. Правила переходу дороги на перехрестях

Перехрестям називається місце перетину вулиць. Воно є регульованим і нерегульованим. На регульованому перехресті рух транспорту упорядковується за допомогою регулювальника або світлофора.

Докладніше: Травматизм

Вимоги безпеки життєдіяльності учнів під час канікул

1. Під час канікул, перебуваючи на вулиці й ставши учасником дорожньо-транспортного руху, слід чітко виконувати правила дорожнього руху:

· рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках, притримуючись правого боку;

· за межами населених пунктів, рухаючись узбіччям чи краєм проїжджої частини, йти назустріч руху транспортних засобів;

Докладніше: Безпека під час канікул

Якщо ви відчули запах газу в приміщенні, де встановлено газове приладдя:

- негайно перекрийте вентилі на газовому приладді і крани подачі газу перед ними;

- виведіть людей із загазованих та сусідніх приміщень;

- організуйте провітрювання приміщень, відкрийте вікна та двері;

- викличте аварійну службу газу за телефоном «104»;

- з прибуттям бригади аварійної газової служби дійте за їхніми вказівками.

Докладніше: Дії при витоку газу

Останніми роками реєструється значна кількість нещасних випадків, пов’язаних із вживанням грибів. Про це інформує управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА.

Гриби – це поживний продукт харчування, але водночас вони можуть бути небезпечними та привести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах.

Докладніше: Обережно – отруйні гриби!

Дорогі друзі!

Всі Ви добре знаєте, що зима, нажаль, це не лише довгождані зимові свята, зимові розваги, але й період коли погодні умови погіршуються і збільшується небезпека травмування. Щоб убезпечити себе, необхідно дотримуватись певних правил безпеки. Тож давайте згадаємо про всі складнощі зимового періоду та запам’ятаємо правила і рекомендації, яких необхідно дотримуватись, щоб не заподіяти шкоди власному здоров’ю.

Докладніше: Правила безпеки у зимовий час