20 квіт. 2023

20 квітня щороку в Україні та у всьому світі відзначають День вдячності волонтерам - людям з чуйним серцем та великою відкритою душею.

19 квіт. 2023

Учні 5 класу комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 91» Дніпровської міської ради стали учасниками STEM - студії Discovery.

18 квіт. 2023

18 квітня 2023 року в міському Планетаріумі "Noosphere" відбулось нагородження дипломами вчителів - учасників освітнього міського проєкту "Нові обрії STEM-освіти".

18 квітня 2023 року в міському Планетаріумі "Noosphere" відбулось нагородження дипломами департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради вчителів - учасників освітнього міського проєкту "Нові обрії STEM-освіти".
17 квіт. 2023

В переддень Великодня, зібрані нами смаколики відправились до захисників країни на донецький напрямок - разом з дитячими малюнками та листівками, які були сповнені найщиріших слів подяки та теплих побажань воїнам.
7 квіт. 2023

7 квітня 2023 року, у Всесвітній День здоров'я, учні 5-В класу разом з вчителем предмету «Здоров’я, безпека, добробут» Глущук В.М. оворили про важливість фізичного та духовного здоров'я.

7 квітня 2023 року, у Всесвітній День здоров'я, учні 5-В класу разом з вчителем предмету «Здоров’я, безпека, добробут» Глущук Валентиною Михайлівною говорили про важливість фізичного та духовного здоров'я.
7 квіт. 2023

Протокол педагогічної ради щодо вибору підручників 2022-2023 н.р.

3 квіт. 2023

НМТ-2023: РЕЄСТРАЦІЯ

28 бер. 2023

28 березня учні 5-А класу КЗО "СЗШ № 91" ДМР разом зі своїм класним керівником Сіліченко Оксаною Олександрівною, вчителем географії та історії, відзначили всесвітній День географа.

27 бер. 2023

Вчитель англійської мови КЗО СЗШ №91 Скічко Олена Миколаївна презентує візуальний план одного із авторських проектів "Віртуальна подорож Букінгемським палацом".

24 бер. 2023

Реєстрація НМТ - 2023