15 лют. 2024

15 лютого відбулася надзвичайно цікава щотижнева онлайн зустріч учнів та вчителів Ліцею № 91 ДМР з нашими друзями з української громади міста Рочестер, США.

10 лют. 2024

Захоплююча чергова зустріч учнів та вчителів Ліцею № 91 ДМР з представниками української громади в Сполучених Штатах Америки

10 лют. 2024

Учні 6-А класу Ліцею № 91 ДМР продовжують STEM-заходи в галузі природничих наук та дослідження рослин!

9 лют. 2024

9 лютого 2024 року учні 10-А та 10-і класів Ліцею № 91 ДМР відвідали Дніпровський Планетарій "Planetarium Noosphere Dnipro".

8 лют. 2024

Івенти зі спортивного життя, які проходили і проходять у нашому закладі, відзначені черговою нагородою - "Золотою Відзнакою "Заклад - Партнер" Української федерації "Спорт заради розвитку".

7 лют. 2024

В нашому ліцеї продовжуються активні тренування з футзалу до ІІ етапу змагань Всеукраїнських шкільних ліг "Пліч-о-пліч".

5 лют. 2024

Днями у 5-Б класі Ліцею № 91 ДМР був проведений День Бантика!

31 січ. 2024

Обережно, тонка крига!!!

31 січ. 2024

Наприкінці грудня 2023 року здобувачі освіти Ліцею № 91 ДМР долучились до проведення Всеукраїнської онлайн-руханки в рамках Національного онлайн-марафону "Разом до перемоги".

29 січ. 2024

Разом зі своїм класним керівником Сіліченко Оксаною Олександрівною діти взяли участь у дослідницькому природничому STEM-експерименті!