21 серп. 2016

У школі відбувається заміна вікон основної будівлі школи (а їм 65 років!) на металопластикові.

20 серп. 2016

Увага !!! Експрес - інформація для учнів та їх батьків!

19 серп. 2016

У школі відбувається капітальний ремонт фасаду і покрівлі основної будівлі школи

28 черв. 2016

Вітаємо Вас з державним святом – Днем Конституції України!

22 черв. 2016

22 червня з нагоди проведення Олімпійського дня в пристосованому таборі з денним перебуванням «Сонечко» відбувся конкурс дитячого малюнку на асфальті «олімпійські види спорту»

22 черв. 2016

22 червня з нагоди проведення Олімпійського дня в пристосованому таборі з денним перебуванням «Сонечко» відбулася фотовиставка «Ветерани спорту», «Мій улюблений вид спорту»

21 черв. 2016

21 червня з нагоди проведення Олімпійського дня в пристосованому таборі з денним перебуванням «Сонечко» відбулися спортивні змагання «Веселі старти»

21 черв. 2016

21 червня з нагоди проведення Олімпійського дня в пристосованому таборі з денним перебуванням «Сонечко» відбувся конкурс малюнків: «Спорт єднає світ», «Історія олімпійських ігор».

21 черв. 2016

21 червня відбувся ДЕНЬ ІМЕНИННИКА у пришкільному таборі відпочинку "СОНЕЧКО"

17 черв. 2016

17 червня відбувся ДЕНЬ КНИГИ РЕКОРДІВ у пришкільному таборі відпочинку "СОНЕЧКО"