Інформація для батьків та учнів

Увага!
Щоcуботи у КЗО «СЗШ №91» ДМР (філія ) проходять заняття для майбутніх першокласників о 9:00!

Увага всіх учнів, вчителів та батьків!

Інформація надана департаментом освіти України. За додатковою інформацією звертатись за посиланням.

Відділення медичної допомоги підліткам та молоді

До Ваших послуг «Клініка, дружня до молоді» пропонує:

ПРЕС – РЕЛІЗ

Шкільний квиток

ШАНОВНІ_______________________________________________

На виконання наказу департаменту освіти і науки Дніпропетровської державної адміністрації «Про запровадження інноваційного проекту «Шкільний учнівський квиток в загальноосвітніх навчальних закладах області»» пропонуємо Вам зробити замовлення на виготовлення учнівського квитка для Вашої дитини – учня школи.

Для оформлення замовлення потрібно:

1. Оформити згоду на збір та обробку персональних данних.
2. Заповнити анкету на учня.
3. Надати якісне фото дитини – для анкети розміром 3х4 см.
4. Надати копію свідоцтва про народження дитини.
5. Внести 37 гривень (30 грн. – вартість виготовлення самого пластикового квитка на основі фотокомп`ютерних технологій у відповідності до калькуляції ТОВ «НВП Обласний Дніпропетровський центр ПІТ» і 7 грн. за послуги виконання робіт щодо збору інформації, підготовки та набору бази даних для виготовлення учнівського квитка у відповідності до кошторису ТОВ «НВ ОДУ ПІТ») .
Необхідні бланки отримайте у класних керівників.
                                                                                                                     Адміністрація КЗО «СЗШ №91» ДМР
12.09.2013р.