6 бер. 2023

6 березня 2023 року відбулась онлайн-зустріч учнів 6-х класів КЗО «СЗШ № 91» ДМР із їх юними однолітками, учнями школи № 45 міста Познань (Польща). В рамках давньої співпраці маленькі познаньці розповіли нам про памятки та історію свого міста, а ми – подякували нашим польським друзям за чудові різдвяні та новорічні листівки, якими вони привітали нашу школу в грудні!

Співпраця з познаньською школою № 45 почалася ще в період коронавірусних карантинних обмежень – і триває донині. Раніше наші учні підготували для друзів з Познані відео - влог про місто Дніпро, а сьогодні вони віддячили нам, детально і цікаво розповівши про своє рідне місто та побажали нам знову жити під мирним і переможним небом.
         Така міжнародна взаємодія є дуже важливою умовою роботи з дітьми, вважають вчителі польської мови - ЗДНВР Трофімова Т. В. та Кучеренко А. С., які плідно займаються даним напрямом роботи. Хоча польська мова у КЗО «СЗШ № 91» ДМР викладається ще з 2015 року, як друга іноземна (у тісній співпраці з дніпровським Центром польської культури ім. Кароля Войтили) - дистанційний, але безпосередній живий контакт з польськими приятелями – найкращий засіб попрактикуватись у говорінні польською та кращому розумінні польської мови!