В межах співробітництва між Українським державним хіміко-технологічним університетом та КЗО " СЗШ 91" ДМР для учнів 9 - 11 класів проведено лабораторну роботу " Альтернативні палива.Біодизель "

9 бер. 2023

Партнерство і співпраця - запорука  успіху !
     В межах співробітництва між Українським державним хіміко-технологічним університетом та  КЗО " СЗШ 91" ДМР  для учнів 9 - 11 класів проведено лабораторну роботу  " Альтернативні палива.Біодизель " доктором технічних наук, професором кафедри технологій палив,полімерних та поліграфічних матеріалів Тертишною О.В. та доцентом, кандидатом технічних наук цієї ж кафедри  Калініченком О.О..
  У цікавій і доступній формі учні отримали знання  про принцип роботи двигуна внутрішнього згоряння та особливості різних видів палива.