Дніпровський Ліцей № 91 Дніпровської міської ради вітає з Днем Знань усіх учнів та учениць, батьків, колег, усю громаду міста Дніпра та всіх мешканців нашої чарівної Батьківщини!

1 вер. 2023

По-літньому теплим, але все ж таки першим осіннім днем зустріло нас чергове свято Першого Дзвоника 2023 – 2024 навчального року. Тож, Ліцей № 91 ДМР вітає з Днем Знань усіх учнів та учениць, батьків, колег, усю громаду міста Дніпра та всіх мешканців нашої чарівної Батьківщини! Щиро та безмежно вдячні усім українським захисникам та захисницям, які дали нам змогу продовжити освітній процес! А ми, в свою чергу, продовжуємо тримати освітній фронт, навчаючи, виховуючи та вирощуючи нові покоління юних українців та українок, які примножуватимуть славу та гідність України!

Бажаємо усім діточкам творчої наснаги, особистих перемог та тріумфів, цікавих уроків, інтелектуального збагачення, а шановним батькам та колегам зичимо мудрості, сил, терпіння та, звісно ж, зичимо усім нам мирного, переможного неба!

Зі святом Першого Дзвоника! З Днем Знань!