Слова подяки батькам, учням та педагогам Ліцею № 91 ДМР від воїнів - десантників.

10 жовт. 2023

З 2014 року Ліцей № 91 ДМР (КЗО "СЗШ № 91" ДМР - до серпня 2023 року) постійно допомагає різним підрозділам Українського Війська у волонтерській та гуманітарній сфері. Велику поміч для максимально швидкої інтеграції та адаптації в нових життєвих умовах також було надано і тим дітям з родин переселенців, які почали навчання у нашому закладі освіти з весни 2022 року.
      До Дня Захисників та Захисниць України, який цього року ми вперше відзначили та вшанували 1 жовтня, командування 1-го ПДБ 25-ї Січеславської ОПДБр відзначило волонтерську допомогу та працю батьківської, учнівської та педагогічної громади закладу освіти подякою. Ці слова від воїнів - захисників є найкращою оцінкою національно-патріотичної та волонтерської діяльності Ліцею № 91 ДМР.
Разом до Перемоги!