Вітаємо вчителя образотворчого мистецтва Ліцею № 91 ДМР Лаврик Олену Миколаївну, учнів 11-Б класу Коберника Владислава та Махиню Кристину з перемогою!

13 груд. 2023
Вітаємо вчителя образотворчого мистецтва Ліцею № 91 ДМР Лаврик Олену Миколаївну, учнів 11-Б класу Коберника Владислава та Махиню Кристину з перемогою в обласному турі Всеукраїнського конкурсу дизайнерських проєктів "Моя нова бібліотека" в номінації "3D-аплікація" !

Конкурсна робота-переможиця являє собою макет сучасної інноваційної української бібліотеки, що виконана в масштабі 1:300 з картону та паперу. Вона поєднує в собі сталість бібліографічної традиції та діджитал-реалії сучасного світу, створюючи простір, де відбувається симбіоз "вчорашнього" і "завтрашнього", поєднуючись у сьогодення... Дякуємо КЗК "Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей" та її керівниці, Прокопович-Ткаченко Ользі Олегівні, за можливість творчої самореалізації наших талановитих учнів!