18 груд. 2023

З 11 по 15 грудня 2023 року в Ліцеї № 91 ДМР проходив Тиждень здорового харчування, спрямований на підвищення обізнаності учнів щодо принципів та компонентів правильного харчування, як однієї з головних складових здорового способу життя.  Окрім теоретичних знань щодо створення якісного та поживного щоденного раціону, учні мали змогу створити фруктові та овочеві композиції-натюрморти, скласти власні щотижневі меню, розповісти про свої улюблені страви тощо; а хлопці та дівчата з паралелі 6-х класів долучались до майстер-класу з творчого компонування "фруктової тарілки", оскільки привабливий вигляд страви - запорука гарного апетиту та основний принцип столового етикету.  Не випадково Тиждень здорового харчування проводиться взимку. Саме в холодну пору року наш імунітет слабшає - відтак, слід надавати перевагу не улюбленим смаколикам і цукеркам, а поживним фруктам та овочам, дбаючи про збалансований раціон!