19 груд. 2023

І ось закінчився ще один день у нашому ліцеї, де сьогодні пройшло захоплююче перевтілення в майбутніх фахівців, спеціалістів, професіоналів!  Наші учні та учениці презентували свої майбутні професії: блогера, лікаря, кухаря, вчителя, футболіста, ІТ-спеціаліста, танцюристки, полцейського тощо! Враження — неперевершені, почуття- непередавані! І це так круто, коли ти можеш відчути себе у ролі свого майбутнього дорослого "Я"!  А яким було би ваше ідеальне майбутнє? Чи вгадали ви всі професії, в представників та представниць яких сьогодні перевтілювались наші хлопчики й дівчатка?