Учні 6-А класу разом з класним керівником Сіліченко О. О. взяли участь у незвичайній грудневій висадці цибулин зимових сортів тюльпанів на клумбах закладу освіти.

21 груд. 2023

У рамках міжнародного проєкту "Flowers4School" #flowers4school , започаткованого благодійним фондом "Florium Foundation" та меценатами з Нідерландів, учні 6-А класу разом з класним керівником Сіліченко О. О. взяли участь у незвичайній грудневій висадці цибулин зимових сортів тюльпанів на клумбах закладу освіти.  Маємо великі надії, що ці цибулини тюльпанів, висаджені нашими дбайливими руками, навесні з'являться тендітними паростками, згодом розквітнувши чарівними квітами!