29 січ. 2024

Хоча надворі зима, але 6-А класу Ліцею № 91 ДМР вона не стане на заваді! Разом зі своїм класним керівником Сіліченко Оксаною Олександрівною діти взяли участь у дослідницькому природничому STEM-експерименті! Тепер у кожного учня та у кожної учениці 6-А класу є власний саджанець базиліку, доглядати за яким вони будуть під час освітнього процесу . Таке експериментальне дослідження ознайомить дітей з особливостями циклу розвитку рослин, навчить спостережливості, уважності та відповідальності !