31 січ. 2024

Наприкінці грудня 2023 року здобувачі освіти Ліцею № 91 ДМР долучились до проведення Всеукраїнської онлайн-руханки в рамках Національного онлайн-марафону "Разом до перемоги". Десятки закладів освіти та сотні хлопчиків і дівчаток підтримали цю оздоровлюючу ініціативу вчителів фізичного виховання з Вінничини та Української федерації "Спорт заради розвитку".  Наші вчителі фізичного виховання та учні 10-А, 7-і та 4-Б класу не очікували грамот чи подяк - і тим приємніше була несподівана звістка про відзначення ліцею за активність у цій незвичайній руханці, яка об'єднала учнівську молодь з усіх регіонів України!