10 лют. 2024

Учні 6-А класу Ліцею № 91 ДМР продовжують STEM-заходи в галузі природничих наук та дослідження рослин! Тепер їх тішитимуть не лише паростки базиліку, який вони саджали нещодавно - до нього додався щавель, салат "Грін Корал", гарбуз "Мускат Делюкс" та пасльон сорту "Пепіно", який ще називають "динною грушею"та "солодким огірком"! Зовсім скоро невелика оранжерея юних біологів тішитиме очі свіжою зеленню ростків, а поки - учні 6-А класу вправлялись у виготовленні хенд-мейд паперових квітів, які також вийшли дуже яскравими та кольоровими!