9 лют. 2024

9 лютого 2024 року учні 10-А та 10-і класів Ліцею № 91 ДМР відвідали Дніпровський Планетарій "Planetarium Noosphere Dnipro". Оновлений Планетарій нашого міста став справжньою скарбницею космічних знань для фанатів всесвітнього космічного простору, космічних подорожей, історії розвитку світової космонавтики та досліджень Всесвіту

.  Наші десятикласники та десятикласниці не лише прослухали цікаву лекцію від гіда, але й мали змогу ваємодіяти з деякими інтерактивними експонатами Планетарію, зробивши чудові та незвичайні світлини на згадку! — у Planetarium Noosphere Dnipro.