15 лют. 2024

Емоційні миті нашої зустрічі!

15 лютого відбулася надзвичайно цікава щотижнева онлайн зустріч учнів та вчителів Ліцею № 91 ДМР з нашими друзями з української громади міста Рочестер, США. Учні нашого ліцею ми мали чудову можливість познайомитися з новими представниками української громади, дізнатися більше про їхню роботу та захоплення у вільний час. Особливої уваги заслуговує виступ пані Тамари Денисенко, яка представила нашим учням свою книгу "Перші кроки" у співавторстві з Валентиною Макогон, що видана в США для дітей, які вивчають українську мову.  Також пані Тамара розповіла нам про електронну бібліотеку Diasporiana, де зібрані рідкісні видання українських письменників як українською, так і англійською мовами. В свою чергу, учні Ліцею № 91 ДМР презентували цікаві розповіді про місто Дніпро, чим викликали неабиякий інтерес з боку наших американських співрозмовників. Ми вже з нетерпінням чекаємо на наступні зустрічі, щоб насолодитися невимушеною атмосферою вільного спілкування, що є важливим фактором удосконалення навичок англійської мови для наших учнів.