Вітаємо спортивну збірну наших козачат!

23 лют. 2024

Вітаємо спортивну збірну наших козачат! В чесному спортивному двобої збірна команда учнів 2012 - 2014 років народження з Ліцею № 91 ДМР зайняла І місце у відбірковій групі "В" ІІ відбіркового етапу змагань «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги». Ця перемога дає можливість збірній команді нашого ліцею продовжувати змагання за спортивну першість в дисципліні «Футзал» серед закладів середньої освіти Новокодацького району.

Боротьба продовжується! Дякуємо вчителю фізичного виховання Слободяну Ігорю Анатолійовичу за майстерну підготовку хлопців до змагань!